دوشنبه 4 تير 1397 - 10 شوال 1439
جستجو :
تاریخ : پنجشنبه 11 آذر 1395     |     کد : 70

دکتر جعفر صادق تبریزی به سمت قائم مقام معاون بهداشت وزیر منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر سیاری معاون بهداشت وزیر، دکتر جعفر صادق تبریزی به سمت قائم مقام معاون بهداشت و رئیس مرکز مدیریت شبکه منصوب شد.

طی حکمی از سوی دکتر سیاری معاون بهداشت وزیر، دکتر جعفر صادق تبریزی به سمت قائم مقام معاون بهداشت و رئیس مرکز مدیریت شبکه منصوب شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز متن این حکم بدین شرح است :

جناب آقای دکتر جعفر صادق تبریزی

معاون محترم بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز

سلام علیکم

پوشش همگانی سلامت مستلزم فراهم نمودن دسترسی به خدمات سلامت و بهره مندی از آن در حد پاسخگوئی به تقاضا و نیاز مردم و حمایت مالی از آنان و رعایت اصول مشارکت و توانمندسازی مردم، همکاری بین بخشی، عدالت در سلامت، بهره گیری از تکنولوژی مناسب و ارائه خدمات با کیفیت مناسب است. جهت تحقق این امور طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت با ۱۵ برنامه و ۱۰ پروژه پشتیبان در دست اقدام است.   توجه به تعهد، تخصص و تجربه های ارزشمند جناب عالی در حوزه بهداشت به موجب این ابلاغ   به سمت قائم مقام معاونت بهداشت و رئيس مرکز مدیریت شبکه منصوب می شوید. امید است با اتکال به ایزد منان و بهره گیری از توان فنی و کارشناسی همکاران آن مرکز و دیگر نیروهای متخصص و متعهد و با تجربه در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در جهت هر چه بهتر اجرا کردن مأموریت تعریف شده برای آن مرکز در سطح ستاد و استانها با موفقیت عمل نمایید.از جنابعالی انتظار دارم ضمن آن که ۱۵برنامه و ۱۰ پروژه پشتیبان طرح تحول حوزه بهداشت که سرلوحه تمام کارهای این حوزه است، مورد اهتمام کامل قرار داده و اولویت های سال جاری را که از ابتدای سال در دستور کار همه ی معاونین بهداشت قراردارد مورد حمایت و پشتیبانی، قرار داده و با دقت هر چه بیشتر این امور را دنبال نمایید.

دکتر علی اکبر سیاری

معاون بهداشت وزیر


منبع خبر: وبسایت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریزنوشته شده در   پنجشنبه 11 آذر 1395  ساعت  12:58   توسط   بابک زارع آبادی   
ویرایش شده در دوشنبه 15 آذر 1395 ساعت 08:45 توسط بابک زارع آبادی
PDF چاپ بازگشت